Главная → Про шахраїв – від обережних і уважних користувачів OLX.ua

Про шахраїв – від обережних і уважних користувачів OLX.ua

Сьогодні отримали коментар від користувача OLX.ua Андрія щодо правил безпеки під час користування сервісом. Публікуємо без вагань у блозі. Прислухайтеся до корисних порад, щоб вас не ошукали шахраї. Дякуємо Андрієві за відповідальність та поради.

fraud

Вирішив додати ще сюди свою інформацію, яку вже опублікував на багатьох сайтах.

Я сам продаю та купую на OLX (Сландо). І через те, що поводжу себе обережно, знаючи правила ведення розрахунків, ще ні разу, дякуючи Богу, не попався на обман шахраїв.

Мені регулярно з 092 та 094 дзвонять та просять відправити товар. Я вже до них звик і просто ігнорую.

Потім дзвонять нібито з Привату й повідомляють, що рахунок не підтверджений, пропонують підійти до банкомату та розблокувати його.

Пройшов через це не один раз.

Люди, мої вам поради:

1. Ні OLX (Сландо), ні Приват не винні у тому, що вас ошукали.

2. Онлайн операції не можуть відбутися самостійно без вашої згоди та участі.

Інформація про номер карти, сума на карті та ПІБ самостійно гроші з вас не спише. Для того, щоб це відбулося, треба:

— на вимогу шахрая підійти до банкомату, зайти та перерахувати кошти на його рахунок, нібито для розблокування рахунку чи з інших причин (фантазія в шахраїв багата);

— поки ви не скажете свій пароль чи добровільно не переведете кошти, ніхто ваші гроші не вкраде. За виключенням, коли люди оплачують за товар, а продавці виявляються шахраями.

Люди, котрі страждають від дій шахраїв, були завжди, і це не є інтернет-шахрайство. Міліціонери тут нічим не допоможуть.

Перед тим, як виконувати будь-які запропоновані вам дивні операції, зателефонуйте оператору Приватбанку – 3700 (це безкоштовний номер) – та проконсультуйтеся з приводу здійснення тієї чи іншої операції.

Не будьте неуважними і безвідповідальними, не “ведіться” на миттєвий продаж вашого товару, коли вам відразу пропонують вказану вами суму.

Не бійтеся давати свій номер карти (бо як справжній покупець взнає, куди йому переказувати гроші?), але не давайте паролів та секретних кодів, і ДУЖЕ ВАС ПРОШУ: не ходіть до банкоматів!!!!

Карта Приватбанку приймає будь-які платежі (від фізичних та юридичних осіб – запам’ятайте це!) у будь-якій валюті. Цей банк автоматично переводить будь-яку валюту у гривні – рублі, євро, долари та інші валюти.

Заблокувати ваш рахунок оператор без вашої згоди не може, тільки на вашу вимогу!

Для цього не потрібно підтвердження!

Через незнання цих простих правил шахраї виманюють у людей гроші.

Номери:

0923000707, 0949439573 та самий цікавий номер, з якого людина представляється представником Приватбанку 0567673286

Будьте обережні.

Метки: , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

1 685 комментариев: Про шахраїв – від обережних і уважних користувачів OLX.ua

 1. Святослав говорит:

  Мельничук Олександр вистав оголошення, що виготовляє та продає ремішки для наручних годинників. В онлайн режимі вели діалог на рахунок мого ремішка, сказав що бере передоплату у розмірі 50% від суми. Перш ніж скидати завдаток я з ним зв’язався у телефонному режимі, поговорили все типу ок.
  Скинув я йому кошти на карту 5168 7422 0600 4438 Мельничук Юля. Гроші я йому скинув мало того він ще віддзвонив і сказав ,що кошти прийшли. Напротязі тижня не однаразово здвонювались на рахунок нюансів що до ремішка, таким чином ніяких підозр в тому, що він шахрай не виникало. Тільки як тиждень пройшов все чути тільки гудки. Відписував він тільки у вайбері і то тільки після моїх безкінечних повідомлень робив вигляд що не бачив при чому регулярно сидів у мережі. Протягом 2 тижнів просрочки він видавав усякі відмазки: 1 відмазка що він терміново поїхав за кордон; 2 відмазка сказав що ремішок практично готовий але він прихворіла; 3 відмазка ремішок готовий але він замотався і порушив його відправити своїй дружині а вона типу забула. Одним словом це шахрай або просто недоумок. Але факт в тому в тому що гроші взяв а роботи не виконав.
  До чого я веду він ідеально втирається в довіру тому я попав на 615 грн завдатку. Другу половину у розмірі 715 грн я йому звісно не вислав.
  Ось його номер 0969298300.

 2. Ольга говорит:

  Уважаемые продавцы! Запомните номер 099 611 0560 из г. Полтава, Тимощук Елена Леонидовна. Просят снизить цену на товар, и обещают оплатить услуги доставки при получении посылки. В итоге отказываются от посылки, не предупреждая, и естественно не оплачивая услуги Новой Почты. Требуйте предоплату обязательно.

 3. Катя говорит:

  5167491009738609 Орлова мошенница. Скинула 1200 грн за масажный стол… и с концами

 4. сергей говорит:

  Внимание ШАХРАЙ а саме продают некондицию профнастила (Завод Днепр-Профнастил) типа а по настоящому продае некий Рубан Руслан Владимирович телефон пишут прям на картинке профнастиле 678 — Показать номер — н0ль 6ейдесят 7ем 8осимсот 7емисят 3ри 4орок 7ем 9евяносто 5ять. Розказую В ЧОМ РОЗВОД продають ( АКЦИЯ!Некондиция профнастил толщ.0,4мм(920*2000мм) — 119 грн/лист) ви заказуйте етот лист платите предоплату( ну сколько кому нада квадратов) мне понадабилось
  140 квадратов я и помножил 920 на 2000 мм получилось 1.84 квадрата лист тепер я беру свойх 140 квадратов дилю на 1.84 квадрата получается 76 листов ну я заказиваю 80 листов( больше на 4 листа) так как запас не помешает позвонив йому уточнили какой пофнастил сколько штук цвет и размери для потверждения я скинув смес размери и количество он сказал скидайте предоплату в размере 3000 гривен на свой стах и риск вислав денги. На следующий день он висилает профнастил но прходить
  на почту не (920*2000мм) а приходить (570*2000мм) тойсьть заместь 140 квадратов пришло 90 квадратов но зато 80 листов и коли я звоню до нього он говорить шо больше не работает и предоплату не вертает и посилку я заберу то етот гад получит денги не ВЕРТЕ никакого профнатила ви не получите за 60 гривен за квадрат а если получите так вам обойдьотся 125 гривен квадрат за некондицию бережите нерви купляйте на базаре или в магазине не ведитесь я повелся и стал лохом ви меня наберите я вам все розкажу подробно в етого гада много обявлений запомните фамилию Рубан Руслан Владимирович

 5. Тетяна говорит:

  19.10.2017р. Мошеница Харлап Єлизавета Олегівна номер карти 5168 7559 0024 5115 тел. 0958424023. Замовляла равликів, гроші отримала і на повідомлення не відповідає.

 6. віра говорит:

  я оплатила велику суму. а саме 6 тис. за кухню а вони не хочуть відпрявляти що робити
  номер обяви 466907320

 7. Admin OLX говорит:

  Добрый день, Яна!
  Чтобы избежать таких ситуаций, рекомендуем пользоваться услугой «OLX доставка», тем более, что мы платим за доставку до конца этого года. Удачи Вам!

 8. Сергей говорит:

  Отличный комментарий, Яна! Полностью с Вами согласен! А мошенников нужно наказывать и блокировать на OLX!

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg