Пресс - релизы

Абоненти Київстар можуть користуватися сервісом OLX з мобільного без плати за інтернет

26 октября 2015   
 67
Абоненти Київстар можуть користуватися сервісом OLX з мобільного без плати за інтернет

OLX і Київстар оголошують про запуск спільної акції. З 23 жовтня всі абоненти Київстар можуть користуватися мобільним додатком OLX, а також мобільною версією сервісу – без плати за інтернет трафік.

OLX+KyivStar

Щоденно OLX допомагає тисячам продавців та покупців знайти один одного та здійснити вигідну угоду. Власники смартфонів і планшетів уже переконалися, що користуватися інтернет-сервісом з мобільних пристроїв зручніше й швидше, ніж десктопною версією. Тепер можливість бути завжди онлайн стала ще доступнішою та привабливішою завдяки спільній акції OLX та Київстар. Можна скільки завгодно часу користуватися сервісом – його мобільним додатком чи мобільною версією – і при цьому не замислюватися про плату за інтернет-трафік, адже пакетні мегабайти зніматися не будуть.

Пошук необхідних товарів, публікація оголошень, спілкування між продавцями та покупцями – усі можливості OLX зручно використовувати з допомогою мобільного пристрою. Завдяки 3G-зв’язку працювати з великими фотографіями хорошої якості набагато простіше, тепер вони завантажуються й додаються в оголошення практично миттєво. Швидкість завантаження оголошень та списків вибраних також дуже висока. Помітно прискорюється процес відправлення та доставки повідомлень усередині додатка OLX.

— Людям зручніше користуватися інтернет-сервісом з мобільного. Ми це бачимо на прикладі OLX. З початку року частка заходів з мобільних пристроїв збільшилася на 45%. Понад 3,5 мільйонів власників мобільних пристроїв завантажили додаток OLX.ua. Наша спільна акція з Київстар спрямована на те, щоб іще якомога більше українців оцінили переваги використання OLX з мобільного, особливо простоту й зручність мобільного додатка сервісу. Адже враховуючи сучасні можливості мобільного інтернету й 3G-зв’язку, користувачі для виходу в інтернет усе частіше надають перевагу смартфонам, ніж комп’ютерам, — прокоментувала Катерина Онищенко, маркетинг-директор OLX.

— Киівстар покрив мережею 3G вже понад 350 населених пунктів України, включаючи 16 обласних центрів, і розвиток мережі продовжується. За чотири місяці швидкісним мобільним інтернетом Київстар скористалися 3,3 млн. українців, а щоденно ним користується 1 мільйон клієнтів. Київстар уже надає не тарифікований інтернет трафік на багато популярних ресурсів та соціальні мережі. Безкоштовний доступ до сервісу OLX — це нова зручна можливість для наших абонентів, — відмічає Олександр Поплавський, начальник департаменту мультимедіа й ОТТ послуг.

З офіційними умовами акції можна ознайомитися за посиланнями: http://olx.ua/kyivstar/http://www.kyivstar.ua/olx