Новости OLX

Новий рекорд на OLX — 1 мільйон унікальних продавців!

5 ноября 2015   
 106
Новий рекорд на OLX — 1 мільйон унікальних продавців!

Друзі, ділимося прекрасною новиною! У жовтні сервіс приватних оголошень OLX зафіксував новий рекорд – 1 мільйон унікальних продавців на майданчику. Неймовірна кількість людей, котрі готові продати корисні речі за привабливими цінами.

OLX_main page_ua

Найбільше оголошень продавці публікують у споживчих категоріях, пропонуючи на продаж одяг, взуття, дитячі товари, електроніку й побутову техніку. До речі, серед покупців ці категорії також найзатребуваніші. Більше всього угод закривається в розділах «Електроніка», «Дитячий світ», «Мода і стиль».

Усе частіше українці шукають альтернативу походам у магазини за новими товарами й купують необхідні речі в приватних осіб за більш вигідними цінами. OLX об’єднує людей для взаємовигідного обміну. За останні півроку число закритих оголошень на майданчику OLX виросло на 150%. Найбільш активна динаміка – у розділу «Дитячий світ».

А ще наші користувачі стають дедалі мобільнішими. 30% продавців публікують свої оголошення з допомогою мобільних пристроїв. У жовтні на OLX зафіксовано понад 22,7 млн. унікальних відвідувань, 48% з них здійснено з мобільних пристроїв. І не дивно, адже користуватися OLX найзручніше саме з допомогою безкоштовного мобільного додатка.