Пресс - релизы

Що шукали черкащани на OLX в перший місяць 2016 року

4 февраля 2016   
 21

Січень – не дуже активний період для торгівлі, адже першу частину місяця споживачі здебільшого відпочивають, доїдають новорічні салати й носять вечерю до кумів. Однак свята тривати вічно не можуть, і врешті-решт люди повертаються до несвяткового життя зі звичними споживчими потребами. Сервіс приватних оголошень OLX проаналізував, що шукали в мережі потенційні покупці в перший місяць 2016 року.

Як виявилося, у Черкасах проживають любителі технологічних новинок і гаджетів. І найбільше черкащани цінують пристрої компанії Apple. Так, на першому місці рейтингу пошукових запитів на OLX – смартфон iPhone 5. У списку ТОП-20 різні моделі смартфонів iPhone зустрічаються 6 разів.

Також користувачів у січні цікавили планшети, ноутбуки, телевізори. Окремої уваги заслуговує китайський бюджетний планшет Jeka JK, який посів 4 сходинку рейтингу.

 Вело-тренд не збавляє обертів, і навіть у січні споживачі активно шукають велосипеди.

Зимові розваги не обходяться без санок, особливо для дітей: «санки» замикають п’ятірку найбільш популярних пошукових запитів. Січневі морози змусили людей утеплюватися. Серед затребуваних зимових речей – шуба, чоботи,  куртка, пуховик.

ТОП-20 пошукових запитів на OLX серед мешканців Черкаської області:

Черкассы_поисковые запросы января