Пресс - релизы

Сам собі хазяїн: знаходимо бізнес в інтернеті (Львівщина)

22 февраля 2016   
 215
Сам собі хазяїн: знаходимо бізнес в інтернеті (Львівщина)

Власний бізнес – це не лише ризик та відповідальність, але й можливість вільно втілювати цікаві ідеї та заробляти. Якщо ви вже відчули всі «переваги» праці на когось і готові піти у вільне плавання, то сьогодні онлайн можна досить швидко знайти сферу для капіталовкладення. Ми дослідили рубрику «Бізнес та послуги» на найбільшому онлайн-ресурсі приватних оголошень OLX та підібрали цікаві бізнес-пропозиції у Львівській області.

Двоє друзів організували доставку шкарпеток по всьому світу, а компанія Skytypers заробляла мільйони на рекламі в повітрі (літаки залишали посилання-сліди). Здавалося б, дивний бізнес, але гроші він приносить реальні. На відміну від авіареклами ідеї для  власної справи знаходяться не в повітрі – достатньо лише ретельно пошукати в інтернеті. Сьогодні на OLX у розділі «Бізнес та послуги» у Львівській області доступно більше 21 000 активних оголошень. На ресурсі публікують пропозиції у сферах будівництва, фінансів, туризму, юриспруденції тощо.  І якщо вам потрібні ідеї, варіанти користувачів OLX можуть вам допомогти.

1. Зробити фото на пам’ять люблять майже усі. Тож чому б на цьому не заробити? Все, що треба – придбати фотокабіну за 27 000 грн. Невеликі інвестиції обіцяють реальні прибутки, а головне – радість та щастя для усіх перехожих.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS LVIV PIC12. Інновації – це не обов’язково щось складне. Наприклад, львівський винахідник пропонує купити патент на телескопічну вішалку для одягу. Продавець стверджує, що його ідея стане в нагоді всім туристам – «вішалка зі звичайних розмірів складається до розмірів мобільного телефону, що дозволяє переносити її в кишені одягу, який будуть на неї вішати». Коштує патент 15 000 грн.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS PIC2

3. Готова ідея для аграріїв: бізнес із вирощування гливи. Ціна питання – €35 000, а починати заробляти на грибах можна вже зараз.

4. Ще один варіант для садоводів – купівля фруктового саду площею 7,3 гектарів. Коштує він $70 000, але можна придбати і декілька гектарів вартістю від $12 000.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS PIC35. Проста та прибуткова ідея для реального заробітку – надувний батут. Придбати один з таких батутів довжиною 8 м можна всього за $2 500.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS PIC4

6. Львів – це українська столиця кави, а отже, цілком логічно заробити на власній мобільній кав’ярні. При цьому автори оголошення під мобільну кав’ярню можуть переробити навіть велосипед. Ціна питання – 19 000 грн.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS PIC5

7. Більш екзотичний та унікальний варіант – портативна лазня. Невеличка і зручна вона здивує клієнтів, а коштує при цьому $5 200.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS PIC6

8. Харчовий бізнес приречений на успіх. Можете придбати уже готове виробництво котлет-напівфабрикатів з двома рецептурами за $3 500.

9. Якщо ви готові до брудної роботи і любите працювати з тваринами, то є можливість придбати свиноферму зі свинарником на 1 000 голів та зерноскладом. Ціна натурального бізнесу – $65 000.

10. Реальність інколи потребує трохи адреналіну, тому час від часу хочеться спробувати щось нове. Надати таку можливість усім охочим зможуть власники авто-симулятора віртуальної реальності, який продають за $2 650.

2016-02-22 HOSHVA PR OLX BUSINESS PIC7

На OLX ви можете не тільки обрати ідею, а й розвивати власну справу. Ми розробили сторінку, де ви дізнаєтеся про всі можливості для бізнесу на нашій платформі в різних розділах: «Роботі», «Нерухомості», «Авто» і «Товарах».

Які переваги отримують бізнес-користувачі OLX, як збільшити продажі за допомогою бізнес-сторінки та які рекламні послуги допоможуть виділитися – усі відповіді тут.