Пресс - релизы

Що дарують на 8 березня на Львівщині: топ-10 оригінальних оголошень

1 марта 2016   
 75
Що дарують на 8 березня на Львівщині: топ-10 оригінальних оголошень

Звичними квітами або цукерками на 8 березня вже нікого не здивуєш. Сьогодні за допомогою інтернету можна знайти чимало цікавих ідей і пропозицій до свята. Ми ж скористалися найбільшим онлайн-сервісом приватних оголошень OLX і зробили добірку найоригінальніших подарунків до дня 8 березня у Львівській області.

Найбільшою популярністю за даними OLX користуються більш традиційні варіанти подарунків – квіти та солодощі. Їх обирають за універсальність та простоту. Що цікаво, у цьому році середня вартість такого подарунку становить 300 гривень. Українці віддають перевагу покупкам онлайн з багатьох причин, серед яких зручність і швидкість. Ми проаналізували доступні пропозиції до свята за запитом “8 березня” у Львівській області і підібрали топ-10 найоригінальніших.

1. Навіть даруючи солодощі, можна уникнути банальності. Питання в оформленні. Оберіть букети з цукерок, іграшок або кейк-попсів – невеликих бісквітних тістечок в шоколадній глазурі на паличці. Такий десерт являє собою крихітні торти, стилізовані під льодяники. Вартість подарунку – 20-130 гривень.

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC12. Більш вишуканий варіант – коробка з живими квітами та макарунами. Коштуватиме такий подарунок трохи дорожче – від 250 гривень.

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC23. Не можете визначитися з десертом? Автор одного з оголошень готовий підібрати на замовлення цілу баночку з солодощами та святково оформити (300 грн).

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC34. Кажуть, справжнє кохання не має причин, але як приємно кожного дня отримувати невеличкі зворушливі записки від найближчих. Один творчий користувач пропонує подарункові набори “50 причин, чому я кохаю тебе”, аби за будь-яких обставин ви не забували про важливість почуттів. Вартість однієї коробочки з 50 записками – 100 гривень.

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LIVI PIC45. Любите італійську кухню? Корисний подарунок для жінок із почуттям гумору, які захоплюються кулінарією – макаронниця до 8 березня. Коштуватиме така річ 350 гривень. Користувач зазначає, що це подарунок просто з Італії, абсолютно новий і навіть не виймався з коробки.

6. До літа лишилося зовсім небагато, а, отже, для найменших чудовим подарунком може стати велосипед (від $81 – 2 187 грн).

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC57. За статистикою трохи рідше, ніж речі для активного відпочинку або подорожі, дарують домашніх тваринок. Хочете зробити зворушливий подарунок – оберіть екзотичних папуг (пропонують від 350 грн) або грайливих шотландських кошенят (від 2 000 грн).

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC6

8. Якщо до домашніх тварин ви ще не готові, а котиків любите, можна зупинитись на оригінальному гаманці у виді киці. Вартість подарунку – 1 308 гривень.

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC7 9. Для найрішучіших 8 березня не без допомоги користувачів OLX може стати поворотною датою в житті. Так, наприклад, до свята пропонують допомогти з організацією освідчення. Вартість послуги не уточнюють.

2016-03-01 HOSHVA PR OLX LVIV PIC8

10. Вважаєте, що найціннішим подарунком є нові захопливі враження? Обирайте подорож до Карпат. Відпочинок поблизу Трускавця надовго запам’ятається мальовничими пейзажами. Майте на увазі, що до інших туристичних місць Прикарпаття – рукою подати.

Сьогодні не обов’язково витрачати час на передсвяткові походи по магазинах. Подарунок можна зробити навіть власноруч, надихнувшись ідеями звичайних користувачів онлайн. Насправді, що б ви не подарували на 8 березня, і скільки б не коштував презент, намагайтеся знаходити для улюблених жінок теплі слова щодня. Це свято – чудова нагода вкотре нагадати про найніжніші і добрі почуття. А головним подарунком стане ваша турбота.