Пресс - релизы

Готуємося до іспитів: скільки коштує заняття з репетитором в Харківській області

13 апреля 2016   
 308
Готуємося до іспитів: скільки коштує заняття з репетитором в Харківській області

Традиційно попит на репетиторство збільшується до кінця навчального року. У мережі з’являється величезна кількість різних пропозицій: від підготовки до ЗНО до навчальних університетських програм. За допомогою найбільшого сервісу оголошень OLX ми з’ясували, послуги яких викладачів найбільш популярні, і яка вартість занять сьогодні в Харківській області.

Яких репетиторів шукають найчастіше?

У розділі “Освіта і спорт” на OLX в Харківській області доступно близько 3 000 пропозицій. Саме тут користувачі, як правило, шукають і залишають оголошення з репетиторства. Варто сказати, що кількість пропозицій і пошукових запитів “репетитор” тільки за березень 2016 року зросла на 5,6%. При цьому, найпопулярніший пошуковий запит і в Харківській області, і в Україні в цілому, – “репетитор з англійської мови”.

info_ua

Яка середня ціна на послуги репетиторів в Харківській області?

Вартість заняття визначається рівнем складності і специфікою дисципліни. Заняття з англійської мови для школярів молодших класів в середньому сьогодні коштують 50 грн за урок. А година підготовки до ЗНО або іншого іспиту обійдеться від 80 грн. Можна знайти навіть репетитора з хінді. Ціна подібних послуг, як правило, договірна. Замовити послуги репетитора з математики сьогодні коштує в середньому від 60 грн/год. Схожі розцінки і на заняття з репетитором з історії – близько 65 грн за урок. А вартість години роботи репетитора з біології нечасто перевищує 70 гривень. Уроки репетитора з української мови та репетитора з географії будуть коштувати трохи дорожче, в середньому 100 грн/год. Якщо вас цікавлять вузькоспеціалізовані дисципліни, то за заняття з репетитором з теоретичної механіки та опору матеріалів доведеться заплатити мінімум 150 грн за академічну годину (90 хвилин). Вартість послуг репетиторів з творчих напрямків знаходиться в тій же ціновій категорії. Наприклад, година заняття з репетитором з акторської майстерності в середньому буде коштувати 100 грн. В цілому, ціни на послуги репетитора залежать не стільки від предмета, скільки від досвіду викладача. Так, студенти пропонують свої послуги трохи дешевше. І якщо мова йде про підготовку до ЗНО, то вибір великий, а значить можна підшукати репетитора за меншу плату.

Репетитор по Skype

Досить нова послуга – уроки по скайпу. Якщо врахувати, що сьогодні готуватися до іспиту без комп’ютера складніше, такий формат має свої незаперечні переваги. Онлайн-уроки давно популярні в Європі та США, так як відкривають нові можливості: готуватися до іспитів можна з фахівцем з будь-якого іншого міста. Вартість подібних занять також залежить від специфіки предмета, рівня викладача та кількості учнів у робочій групі. Зокрема, заняття з репетитором з фізики і математики по Skype буде коштувати приблизно 60 гривень за годину. Безумовно, такий спосіб навчання спочатку може виявитися незвичним. Однак, жителям невеликих міст і селищ це дасть певні вигоди. По-перше, можна знайти викладачів з тих дисциплін, які не мають в рідному місті, а по-друге, знизити витрати на поїздки і відповідно заощадити на навчанні.

Іспити – тільки одна з причин звернутися до послуг репетиторів. На сервісі OLX представлена ​​велика кількість оголошень з найрізноманітніших дисциплін та напрямів. Найбільш затребуваними предметами як в Харківській області, так і по Україні, є іноземні мови та математика. Ціни на заняття і в обласному центрі, і в невеличких містечках, в середньому починаються від з 50 грн за годинний урок. Одним із способів суттєво заощадити – займатись із майбутнім спеціалістом, студентом, який зацікавлений в отриманні додаткового досвіду. Так можна зберегти до 25% бюджету на підготовку до екзаменів.