Новости OLX

Кияни назвали райони столиці з кращою транспортною інфраструктурою

10 января 2017   
 50
Кияни назвали райони столиці з кращою транспортною інфраструктурою

Зручність пересувань і доступність транспортних маршрутів у великому місті — один з головних критеріїв для вибору району проживання. У столиці з трьома мільйонами мешканців та Дніпром, який розділяє місто, поїздки забирають чимало часу. Опитування сервісу оголошень OLX визначило, що найзручніший з точки зору організації транспортних потоків район — Оболонський, тоді як найменше задоволені своїми поїздками в Деснянському.

У рамках проекту «Ідеальне місто» OLX дослідив рівень життя в обласних центрах з точки зору місцевих жителів. Респонденти виставляли бали від 1 до 7 за десятьма критеріями, один з яких рівень розвитку транспортної інфраструктури. Її оцінювали за ступенем згоди з твердженням «Мене влаштовують дороги, робота громадського транспорту і ситуація з парковками. Мені зручно добиратися до роботи «.

Кияни оцінили зручність транспортної інфраструктури у своєму місті на 4,1 бала. У загальному рейтингу українських міст столиця зайняла 4 місце. А серед районів були визначені 2 лідери — Оболонський і Голосіївський. Вони, на думку городян, заслуговують 4,4 бала та є найзручнішими з організації транспортних потоків. Деснянський район з густонаселеними спальними масивами – Троєщиною та Лісовим – виявився найгіршим. Не останню роль у цьому зіграло невдоволення городян завантаженим Московським мостом і складністю під’їзду з Троєщини до метро.

На другому місці Дніпровський район з 4,3 бала, з’єднаний з правим берегом відразу декількома мостами, а також зручною «червоною» лінією метро. Печерський і Святошинський райони зайняли третю сходинку з 4,1 бала. Незначно відстали Солом’янський і Шевченківський райони, які оцінені киянами на 4 бали.

Відносно молодий, багатий на багатоповерхівки Дарницький район розмістився ближче до кінця списку з 3,9 бала. Відомий вузькими вулицями Подільський район отримав лише на 0,2 бала більше за «антилідера» 3,8 проти 3,6 у Деснянського.

Київ_транспорт

Рейтинг районів Києва за рівнем розвитку транспортної інфраструктури:

  1. Оболонський, Голосіївський — 4,4
  2. Дніпровський — 4,3
  3. Печерський, Святошинський — 4,1
  4. Солом’янський, Шевченківський — 4,0
  5. Дарницький — 3,9
  6. Подільський — 3,8
  7. Деснянський — 3,6

Ключовим приводом для обурення киян, окрім відсутності метро на Троєщину, є часті пробки і не завжди зручні маршрути громадського транспорту. Також питання викликає відсутність нічних рейсів. Кількістю паркінгів і роботою метро мешканці столиці загалом задоволені.