Новый рекорд: на OLX.ua уже более 10 млн. объявлений!

9 декабря 2014

Друзья, а у нас хорошая новость! Сегодня, 9 декабря, мы зафиксировали новый рекорд. Количество объявлений на OLX.ua превысило 10 млн. и продолжает расти.

10 mln

С начала года база объявлений OLX.ua выросла практически на 70%. Теперь новое объявление появляется на площадке каждую секунду. За месяц наши пользователи публикуют более 2 млн. новых предложений.

Наиболее популярным разделом среди продавцов остается «Недвижимость». На данный момент в этой категории размещено более 2,4 млн. предложений. На втором месте – рубрика «Мода и стиль», где опубликовано более 2 млн. объявлений. На третьем месте – категория «Детский мир», где сейчас активно более 1,2 млн. объявлений. К слову, именно в этой категории было размещено объявление, благодаря которому и был преодолен рубеж в 10 млн. Жительница Ивано-Франковска Вера опубликовала объявление с мобильного о продаже санок для двойни или погодок.

10 млн_санки

Отправить на emaiПоделиться31

31 Replies to “Новый рекорд: на OLX.ua уже более 10 млн. объявлений!”

 1. Ксения   •  10.12.2014 в 18:37

  Новый рекорд: на OLX.ua уже более 10 млн. объявлений! -И ЕЩЕ БОЛЬШЕ ОБМАНУТЫХ ПОКУПАТЕЛЕЙ !!!(так и хочется добавить)

  1. Admin OLX   •  10.12.2014 в 18:44

   Ксения, нам очень жаль, если Вы были обмануты мошенниками.
   Сообщите, пожалуйста, о них здесь, чтобы предупредить других пользователей.

   Также хотим обратить Ваше внимание на многочисленные предупреждения, которые есть на нашем сайте именно для предотвращения случаев мошенничества:
   — предупреждение о потенциальной опасности, если в переписке идет речь о пересылке денег на банковскую карту http://joxi.ru/XYmEyeqHdR9m6d
   — предупреждение, когда пользователь собирается написать личное сообщение автору объявленияhttp://joxi.ru/DBA06eat45pmy9
   — предупреждения в письме, которое приходит на Ваш мейл после регистрации аккаунта на сайте http://joxi.ru/QeAOea5UJy0moD
   правила безопасности
   — рекомендации, как покупать и продавать безопасно

   Всегда будьте бдительны и максимально осторожны!

   1. Любовь Викторовна   •  13.12.2014 в 18:41

    Введите отзывы для покупателей и продавцов. Каждый, глядя на рейтинг продавца или покупателя сам решит для себя, стоит иметь с ними дело или нет! И не валите с больной головы на здоровую. Вы боитесь ответственности.

    1. Admin OLX   •  15.12.2014 в 13:23

     Уважаемая Любовь Викторовна, согласно нашим условиям использования, мы не несем ответственности за сделки между пользователями. Мы предоставляем только бесплатную и удобную площадку для размещения объявлений.
     Даже если мы введем рейтинги, то не сможем доказать адекватность оценок, которые покупатели будут ставить продавцам. К сожалению, мы и сейчас наблюдаем случаи злоупотребления кнопкой «Жалоба» (например, с целью устранения конкурентов).

  2. Андрей   •  11.12.2014 в 18:00

   Є такий факт, і нажаль масове явище. Однак це не вина сайту. Хоча адміністрація могла зробити хоча б елементарний рейтинг продавців, але навідріз відмовляються це робити. Не розумію чому?

   Лекше піти на зустріч людям, ніж постійно отримувати образливі претензії.

   Можна для початку розмістити при пошуку об»яв сервіс перевірки продавця.

   Стосовно обману, я на цьому блозу розмістив статтю про обман покупців, і там все детально написано, як вберегтися від пасток нечесних продавців

   http://blog.olx.ua/7735/pro-shahrayiv-vid-oberezhnih-i-uvazhnih-koristuvachiv-olx-ua/

   1. Admin OLX   •  11.12.2014 в 18:50

    Андрію, ми вважаємо, що рейтинг:
    1. Підходить для професійних продавців, а не для приватних осіб.
    2. Стане ще одним інструментом для зловживань недобросовісними користувачами. Зараз часто трапляються випадки, коли навіть кнопкою «Скарга» користуються для боротьби з конкурентами. Ми фізично не зможемо перевірити правдивість кожного рейтингу.
    Натомість у нас для користувачів є багато попереджень про шахрайство і рекомендацій з безпеки — впевнені, що Ви вже їх помічали у процесі користування сайтом:
    — попередження про можливу небезпеку, якщо у переписці йде мова про пересилання грошей на банківську картку: http://joxi.ru/XYmEyeqHdR9m6d
    — попередження, коли користувач збирається написати особисте повідомлення авторові оголошення: http://joxi.ru/DBA06eat45pmy9
    — попередження у листі, який приходить на Ваш мейл після реєстрації акаунту на сайті: http://joxi.ru/QeAOea5UJy0moD
    правила безпеки
    — рекомендації, як купувати і продавати безпечно

    1. Андрей   •  11.12.2014 в 20:28

     Я сам продавець і покупецб одночасно, тому трохи викажу свою думку:

     1. http://joxi.ru/QeAOea5UJy0moD

     Пильність втрачати ніколи не можна.

     Я сам ніколи не відправляв безкоштовно та мені також роблять відправку за гроші. Без цього ніяк. Я вважаю це повною дурницею.

     Давайте деньги только лично. В мене питання: у вас сайт всеукраїнський, чи чи працює виключно в певному місті, селі? Ви ж не сайт міста Василькова?

     Як це практично можна зробити, коли я купив (на Сландо) бойлер в Черкасах, проживаю в Києві??? А ніяк. Мені їхати в Черкаси? Я розпитав все у продавця пару разів, почув чіткі та послідовні відповіді, людина не плуталася у чергових відповідях ( не плавав). Перерахував йому кошти і за бойлер і з пересилку Новою Поштою. Отримав і все. Я вважаю, що це дурниця і таку недоречну пораду треба прибрати.

    2. Андрей   •  11.12.2014 в 20:37

     http://joxi.ru/DBA06eat45pmy9

     Пересилати гроші наперед ризиковано, але з цим відбувається 90% угод. Сам пересилаю та мені пересилають. Вовка боятися… Можна позначити, як Рекомендуємо уникати пересилати гроші наперед. Так було б краще на мою думку.

     Про зустрічі згоден на 100%, але в межах свого міста. Я думаю це також варто зазначити.

     Рекомендуємо зустрічатися з продавцем.

     Проверьте товар перед покупкой. Не зрозуміло взагалі, як товар з фото можна перевірити? Не потрібна порада, на мою думку.

     Стосовно останнього згідний 100%. Уникайте підозрілих об»яв. Звертайте увагу на ціну. Не ведіться на рекордно низькі ціни.

     Я просто практик і займаюся цією справою більше 10-ти років. І вже дещо знаю в цих питаннях.

     1. Admin OLX   •  12.12.2014 в 10:56

      >Проверьте товар перед покупкой.
      Мається на увазі, що при зустрічі з продавцем потрібно брати товар і перевіряти його, а не відразу віддавати гроші. А також, якщо маєте справу з поштовою пересилкою, перевіряти товар у відділенні пошти.

     2. Андрей   •  12.12.2014 в 10:58

      Згоден. Так, а може це прописати, щоб люди детально зрозуміли цю корисну пораду?

    3. Андрей   •  11.12.2014 в 20:37

     Ось ця порада просто супер!!!

     http://joxi.ru/XYmEyeqHdR9m6d

 2. Андрей   •  11.12.2014 в 17:32

  З такою робото служби підтримки та модерації їх стане значно меньше!!!!!!!! За сьогодні просто дістали. Самі придумують правила, видаляють об»яви без причини, причому об»яви «віддам даром», а саме головне МОВЧАТЬ!!!! Просто жах, а не сайт.

  З приємністю згадую старий добрий Сландо. Бо то брехня, що з переходом на OLX нічого не змінилося.

  Змінилося все!!!!!!!!! в некращу сторону

  1. Admin OLX   •  11.12.2014 в 18:31

   Шановний Андрію, Slando і OLX — це абсолютно ідентичні сервіси з однаковим керівництвом і службою модерації / підтримки. На відповідь служби підтримки відводиться до 48 годин, однак, якщо потік звернень великий (наприклад, якщо виникає позаштатна ситуація технічного характеру), відповідати можуть і довше.
   Ми передали Ваше звернення у службу підтримки, вони розглядають його.

   1. Андрей   •  11.12.2014 в 19:51

    Я сьогодні ще раз переконався, що це не правда, і не потрібно мене в цьому переконувати. Бо про роботу ваших служб ви знаєте від колег та статистики, а я із відповідей. А їх немає.

    Стосовно часу на відповідь, ви кажете не правду, бо згідно вашим повідомленням:

    Час відповіді може скласти до 24 годин в робочі і до 48 годин у вихідні та святкові дні.

    Ось так і ваші служби надають свою «власну» інформацію, а вона значно відрізняється від офіційної, регламенту, який прописаний в правилах.

    1. Admin OLX   •  12.12.2014 в 11:35

     Будь ласка, пишіть у службу підтримки. Лише вони зможут надати Вам вичерпні відповіді. Дякуємо!

     1. Андрей   •  12.12.2014 в 11:48

      А вони вже надали відповідь та закрили обговорення. При цьому виставили ВСІ раніше видалені НИМИ об»яви. Їх вийшло 3 штуки. 2 я видалив, щоб не було порушень

      Диана (Olx)

      11 дек 18:45

      Ваше оголошення було відновлене на OLX. Будь ласка, відредагуйте Ваше оголошення та вкажіть причину такої низької ціни (1 грн) в полі «Опис».

      Вказівка умовної (1 у.о., 111 у.о. і так далі) і нереальної ціни вводить потенційних клієнтів в оману і заборонено на сайті.

      Таким чином, користувачі, що бажають отримати данний товар безкоштовно (або за 1грн), зможуть зробити вірні висновки з опису Вашого оголошення.

      Це допоможе Вам якнайшвидше віддати мобільні аксессуари. Пам’ятайте, що при повторних порушення, Ваше оголошення може бути видалене без права відновлення на OLX.

      Гарних Вам покупок та продаж на OLX

      З повагою, адміністрація OLX

   2. Андрей   •  11.12.2014 в 20:09

    Ось і зараз прийшла відповідь. Об»ява була видалена без права виправлення, я її видалив, після того розмістив нову об»яву та зібрав 50 переглядів за 3 години, а модератор через певний час «снизошел» та вирішив, чомусь відновити мою об»яву. В результаті в мене стало 2 об»яви. Другу, яку зробив модератор, я видалив, бо знаю правила та їх виконую ( про дублюючі об»яви)

    В мене питання: чому модератор не помітив, що ставить дублюючу об»яву?

    Цирк, правда? Бо якщо я помилково публікую дубль, то мені протягом 5-10 хв приходить, що моя об»ява видаляється, бо дубль.

    Дивно, правда? А ви кажете, що нічого не змінилося???

    Змінилося! Накосячили, зрозуміли та виправли, а от визнати це ніхто не хоче!!!!!!!!

    1. Admin OLX   •  12.12.2014 в 11:34

     На це питання Вам уже дали відповідь вчора http://prntscr.com/5fwovm.

     1. Андрей   •  12.12.2014 в 11:55

      Так. Опублікували всі видалені ними об»яви. На сайті їх опубліковано 3 однакових

      № 148596411 — виявляється ціну в 1 грн можна ставити? А в правилах написано, що ні.

      №173271049 — значить я вірно вказав всі параметри при публікаціїї об»яви?

      Значить з мого боку порушень не було, раз всі об»яви опубліковані?

      А хто тоді неправомірно порушив правила, модератори, чи служба підтримки?

      Коли ваші працівники будуть самі не порушувати свої ж правила та перестануть так відноситися до людей, які публікують об»яви та хочуть з вами працювати в подальшому????????

     2. Admin OLX   •  12.12.2014 в 13:30

      Служба підтримки вже надала Вам відповідь:
      «З метою привернення уваги автори оголошень часто вказують у поле Ціна параметр Безкоштовно — такі оголошення підлягають більш ретельній перевірці.
      Також, якщо в описі оголошення немає інформації, що підтверджує обґрунтоване використання параметра Безкоштовно — оголошення може бути відправлено на додаткову перевірку автору для вказання причини параметра Безкоштовно.
      Згідно з Умовами сервісу: Параграф 6.11. Щоб підтримувати високу якість своїх послуг, Компанія залишає за собою право обмежити кількість активних оголошень Користувача на Веб-сайтах, а також обмежити дії користувача на сайті.
      У Вашому оголошенні № 148596411 ціна товару спочатку була вказана 55 грн. Потім, Ви відредагували ціну на більш низьку. Надалі, Ви вказали параметр Безкоштовно, при цьому змін до опису товару не вносили. З цієї причини, в цілях отримання додаткової інформації, модератор вислав Вам сервісне повідомлення з посиланням на редагування Вашого оголошення, а саме поля Ціна.
      Так, дійсно, якщо по оголошенню є сумніви, модератор зобов’язаний відправити сервісне повідомлення користувачу із зазначенням причини можливої невідповідності, особливо для оголошень з тими параметрами, які використовуються для накрутки переглядів і вводять потенційних покупців в оману.»

     3. Андрей   •  12.12.2014 в 13:55

      Отримав. Але відповіді не отримав. Написав свої питання ще раз з фото та відповіддями Діани. Чекаю відповідь

     4. Сергей   •  13.12.2014 в 08:00

      Здравствуйте Админ. А нельзя ли в ваши рекомендации внести пункт о проверке продавца путем нажатия кнопки «Просмотреть все объявления пользователя». Конечно это не панацея от мошенничества, но покупатель хоть приблизительно будет знать с кем имеет дело, хотя бы потому что продавец как разумный человек вряд ли будет портить свое реноме из-за какого то обмана, ломающего все его дело на сайте. С уваж. Сергей.

     5. Admin OLX   •  15.12.2014 в 14:13

      Сергей, при желании каждый пользователь может просмотреть все объявления автора, нажав на соответствующую ссылку в объявлении, которое просматривает. Не думаем, что количество объявлений или типы товаров являются показателем добросовестности. Лучше обращать внимание на параметры, указанные в наших правилах безопасности.

     6. Андрей   •  12.12.2014 в 11:56

      Я їх всі зняв, бо вже знайшлася людина, яка забере безкоштовно мою пропозицію

 3. Ксения   •  13.12.2014 в 17:40

  Я не могу почему то прочитать и ответить на сообщения полученые от покупателя.

  1. Admin OLX   •  15.12.2014 в 13:24

   Добрый день.
   Обратитесь, пожалуйста, за помощью в службу поддержки.

 4. Любовь Викторовна   •  13.12.2014 в 18:42

  …и тем не менее, с датой вас!

 5. Лариса   •  25.12.2014 в 14:39

  Модерация ужасная на сайте стала.Объявления переносят в рубрики,где их даже поиск не находит.У меня запчасти к детскому велосипеду-несколько месяцев продавались в рубрике детский транспорт(продажи+более260 просмотров),стоило отредактировать объявление,как его перенесли и закрепили в НУЖНУЮ рубрику-другие детские товары-к соскам,ванночкам,кенгурушкам и т.д.Вторые сутки-результат 1 просмотр и тот модератором!

  1. Admin OLX   •  25.12.2014 в 16:25

   Добрый день, Лариса.
   Ваше обращение в службу поддержки по этому вопросу принято. Пожалуйста, ожидайте ответа. Спасибо!

 6. Игорь   •  07.02.2015 в 20:33

  Скажите пожалуйста, когда наконец цены будут пересчитываться по реальному курсу?!!

  1. Admin OLX   •  09.02.2015 в 19:22

   Со следующим обновлением сайта должно быть все исправлено. Извините за неудобства!

Добавить комментарий