• Укр
  • Рус

Бізнес під час війни: історії підприємців на OLX, як розвиватися попри все

755
Додати
до обраних
Поділитися

Зібрали надихаючі історії українських підприємців на OLX, які продовжують розвивати свій бізнес: як адаптувалися до воєнного стану, як привертають увагу клієнтів та які товари мають найбільший попит.

1. «Безкоштовно віддали ЗСУ спальників на 300 тис. грн»

Історія харківського виробника верхнього одягу, спальних мішків та м’які безкаркасні меблі. Співвласник розповів, як їхній команді вдається працювати навіть під обстрілами та як склалася співпраця з військовими.

Читати

2. «Розширив асортимент під потреби військових»

Наш герой заснував бізнес у 11 класі! Підприємець займається продажем та встановленням товарів для безпеки. Він розповів, як йому вдалося адаптувати бізнес до воєнних умов.

Читати

3. «Обіг зріс на 20-30% порівняно з березнем минулого року»

«Я закликаю всіх підприємців: працюйте, якщо маєте таку можливість», – власник інтернет-магазину товарів для дому, відпочинку, дітей і сім’ї розповів, як війна змінила потреби покупців.

Читати

4. «Вимушеним переселенцям зараз потрібні багато різних товарів»

Ліхтарики, павербанки, планшети, квадрокоптери, а також побутові товари на кшталт машинок для стрижки та фенів – речі, які мають попит покупців. Підприємець з Тернополя розповів, як йому вдається продавати до 50 товарів на день.

Читати

5. «Найближче завдання – не заробити, а зберегти»

Як привертати увагу клієнтів під час війни? Співвласник онлайн-магазину мобільних телефонів і аксесуарів розповів, чому вони в усіх оголошеннях дописали «надсилаємо» та що ще дозволяє втримувати продажі.

Читати

6. «Запустили новий напрям, на який раніше постійно не вистачало часу та рук»

За словами засновника інтернет-магазину велосипедів з Одеси, під час війни багато хто змінює своє авто на двоколісного друга. Причина – економія на пальному. Також підприємець розповів, за рахунок чого бізнес знайшов додаткове джерело доходів.

Читати

7. «Попит на деякі позиції зріс утричі»

«OLX приносить нам 40-45% продажів», – підприємець зі Львова розповів, хто цікавиться професійними інструментами та чому попит на лазерну техніку знижується, а на гайковерти – зростає.

Читати

8. «Головне – зважати на потреби клієнтів»

Люди активно скуповують автоклави для консервування тушонки. Які ще товари мають попит, а які, навпаки, втратили популярність – розповідає власник інтернет-магазину, який спеціалізується на обладнанні для сільського господарства та торгівлі.

Читати

9. «Допомогли зі взуттям ЗСУ та ТРО»

«На ринку поменшало конкурентів – це відкриває додаткові можливості», – розповідаємо, як магазин спецодягу та спецвзуття зберігає довоєнний рівень продажів.

Читати

10. «Наші клієнти – підприємці, які розпочинають бізнес навіть під час війни»

Наш герой розповів, які клієнти цікавляться коптильнями, як компанія переживає втрату виробничого цеху через війну та як планують відновити роботу у новому регіоні.

Читати

11. «Війна – не привід не вітати дитину з днем народження»

«В Україні залишилося чимало дітей, які навіть у такі часи хочуть гратися», – переконаний підприємець з Дніпра. Також він розповів, завдяки чому він наразі отримує продажі на рівні 60-70% від довоєнних місяців та як у інтернет-магазині тимчасово з’явилися товари для ЗСУ.

Читати

12. «Мрію, щоб в Україні було більше свого виробництва»

Підприємець розповів, як зацікавився пошиттям шкіряних аксесуарів, які вироби мають найбільший попит під час війни та за рахунок чого можна масштабувати бізнес у найближчому майбутньому.

Читати

13. «Попит на газове обладнання зріс утричі»

«Наразі нам усім необхідно захищати свій фронт, і для бізнесу цей фронт – економічний», – переконаний наш герой. Підприємець розповів, з чого починався їхній сімейний бізнес, як команда продовжує працювати під обстрілами, втративши один з цехів, та навіщо газове обладнання потрібно бійцям ЗСУ та цивільним, які залишилися без своїх домівок.

Читати

14. «Нам казали, що немає перспектив, але ми спробували – і все вийшло»

Наша героїня впевнена: навіть під час війни людям потрібні ті чи інші товари. Завдання підприємців – зрозуміти, які саме, та діяти. Підприємиця розповіла, як започаткувала власне виробництво у Харкові, як з початком війни змінився попит на коптильні та що потрібно компанії, щоб відновити повноцінну роботу.

Читати

15. «OLX приносить нам до 40% продажів»

Підприємець розповів, як на компанію вплинула війна, чому попит на пиломатеріали та меблі знизився у десять разів та за рахунок чого бізнес намагається розширити число клієнтів.

Читати

16. «Кожний день для нас – нове випробування»

Герой матеріалу розповів, як на бізнес у Черкасах вплинула окупація південних та східних областей України та як його команда зберігає оптимістичний настрій попри все.

Читати

17. «Головна складність роботи під час війни – логістика»

«Не знав, де купити диски для штанги – і запустив виробництво», – підприємець розповів, як пошук товару для себе привів до створення власного бізнесу, як його компанія допомагає ЗСУ під час війни та які проблеми з доставкою виникають через надмірну вагу та габарити товарів.

Читати

18. «Перемкнулися з продажів на оренду та вийшли на ринок Одеси»

Засновник агенції нерухомості розповів, які квартири мають найбільший попит, як ринок нерухомості Одеси та Миколаєва змінюється через війну та переселенців і чому в Одесі агенції довелося змінити стратегію пошуку клієнтів.

Читати

19. «Через паливну кризу зріс попит на електромобілі»

Співзасновник компанії, яка займається купівлею авто за кордоном, розповів, як безкоштовне розмитнення збільшило попит на машини, як компанія прокладає нові логістичні ланцюги та якої підтримки бізнес очікує від держави.

Читати

20.«Передали волонтерам 60% товарів зі складу»

Власник магазину вживаної техніки розповів, як його компанія працювала до війни, чому після 24 лютого зупинили продажі і зосередилися на співпраці з волонтерами та які умови потрібні, щоб відновити бізнес.

Читати

Поділитися
Додати
до обраних
«Зраділи можливості розширити нашу аудиторію»: бізнес та благодійники – про ефективність банерної реклами на OLX

«Зраділи можливості розширити нашу аудиторію»: бізнес та благодійники – про ефективність банерної реклами на OLX

Редакція блогу поговорила з трьома компаніями, які скористалися банерною рекламою на OLX для просування важливих соціальних ініціатив.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!